Приморозило...


Ранок був морозним -23 градуси, але нас це не спинило - хотілось подихати морозним повітрям та пошукати хоча б окуня. Сніг рипів та розсипався під ногами. 


Добре, що взяли бури - лід 10-12 сантиметрів і стільки ж на ньому снігу. 


Перші лунки квадратно гніздовим і балансир легенько прослизнув під лід. Глибина близько 5 метрів - може бути і судак, і окунь. Качаю п'ятірочку легенькими махами в десяти сантиметрах від дна. Ривок - пауза до затихання, ривок - пауза, ривок - на паузі, коли балансир майже зупинився легенький тюк...підсічка і перший окунь борсається в снігу. Вже декілька рибалок відпрацювала вудка Select icejig- політ нормальний. Легенька з доброю сенсорикою, не холодить в руку - це важливо, адже люблю ловити без рукавичок, тільки коли вже дуже холодно - вдягаю. Швиденько повернув балансир в лунку трішки вище точки клювання і плавно опустив...тюк, наступний окунь підбив балансир і після підсічки забігав на жилці під льодом, але майже біля краю лунки зійшов...шкода, клювання припинились.


Змінюю лунку, перші три підкиди і черговий окунь на льоду, далі тиша. Наступна лунка - тюкнув зухвалий судачок - світлина і топлю струсивши з гачка - рости і не попадайся більше...Пішов сніг, замело, потепліло, але й окуня вимкнули. З двадцяти лунок один-два, та ще декілька клювань.

У друзів приблизно так само, лише на безмотилку трішки краще, але раз хоч щось дибає в балансир - краще пошукаю активного.


Наступна лунка і з першого ж підкидання різка потяжка. Важка риба борсається, йде на круг, розумію що щука...ловлю без повідка і на черговому ривку зріз. П'ятірочка від Крапаля з синьою спинкою безжально зрізана щукою. По відчуттям десь під півтора кілограми була рибка. 


Змінюю на таий же балансир від Rapala - сподіваюсь щука вже наїлась. 


Заметіль не вщухає, кльов не покращується - набурився в задоволення, ще декілька окунів спіймав. Перейшов де глибше - втопив ще декілька судакових недомірків. Гарного не трапилось. 


У колеги щука через пару годин на моєму місці ще одного балансира зрізала - певно підвечірок в неї був...


Почала на лід виходити з лунок вода, десь заторосило Дніпро. Під берегом пару метрів води на льоду - виходили вже було сантиметрів 5-7 глибини, якщо заморозить за ніч буде моноліт. 


День пролетів непомітно. Надихались, рибу спіймали, лід є.


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!