Відвідний рулить


З кожним роком все більше з'являється невирішених справ і все менше часу на щось високе, захоплююче, але швидкоплинне - наприклад риболовля, але намагаємось знаходити. 

В 11.00 потрібно повернутись в Чернігів, тож будильник не на 4.00, а вже на 3.00, адже вихідний і можна не потрапити на точку - буде зайнято. 

Volkswagen приємно замуркотів дизельним двигуном і повіз на зустріч з Дніпром. 

По приїзду всього 2 авто замість звичного десятка, але бліц-кріг...ввесь берег втиканий закинутими донками типу "крокодил", стати ніде - попандос...

Власники в авто та палатках смачно хропуть...але на всіх палках "бубєнчикі" - обложили намертво. 

З такими не домовитись, перевірено, переїзджаємо, потім короткий марш-кидок і тільки двоє на точці, але саме там де потрібно. Ну вже як є. 

Ранок свіжий, прохолодний з вітерцем, але зі спини - так трішки легше.Груз 16-18 грамів і приманки від 3 дюймів. Як завжди Sky line i Stradic 5000 - закид, проведення, сенсорика, в'язання риби від кіла - на достойному рівні. 

Перші три години з перебором приманок і ваги груза від 16 до 28 грамів приносять аж ні однієї покльовки. В товариша аналогічно. В той же час сусід по точці на відвідний підняв трьох судачків кіло + на 2.5-3 дюймовий ріперок. 

Але в нього перевага, стоїть в правильному місці і кидає по вітру якраз на пупок і під правильним кутом стягує в канаву. Ми стоїм в декількох метрах, але повторити проведення по точці не виходить. Вітер видуває дугу в шнурі і приманка проходить стороною...але хто перший став того і тапки...

Певно тому і не люблю берегову риболовлю - маневр практично відсутній. 

Залишається лише експериментувати. Груз 18 рожевий, приманка 4.5 дюйми Keitech Easy Shiner колір Electric June Bug і на максимальному викиді жорстке щуче клювання. Що не судак зрозумів відразу - манери не ті на виважуванні. Пручалась до останнього - приємна, темненька і порожня - віднерестилась.Флюорокарбон Sun Line V-hard без проблем витримав щучі зуби, не довелось навіть перев'язувати. У товариша майже відразу судачок на відвідний - таки здався, перев'язав джиг.


У сусіда ще пара судачків. Далі знову пару годин тиші по клюванням і масою експериментів, але ніц. 

В 10.00 зібрались і стартонули додому. 

Подихали свіжістю, щось спіймали, день пройшов не марно. 


Всім добра! 

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!