Роздуми...


Шкода, що не завжди ми помічаємо, як тихо та свіжо о 5.00 на річці...так, ще темно, але все живе вже прокидається, рухається, видає різні звуки, а яке чисте та свіже Дніпровське повітря - дихав би й дихав...

Приїхали під дощик, але то лише було тренування хмарки і за 15 хвилин все стихло.

Стих дощик, стихли сплески білої, стихли виходи хижаків на мілину, стих вітер...стихли так і не почавшись клювання...

Deeper чітко змалював білу на корчах, але судака навколо не виявилось, або він просто закрив рота і вирішив ігнорувати наші приманки.Спробували практично все, що було з собою: keitech, select, лаки джон, гамблер...більше 15 різних кольорів та розмірів...в мене окунь на select fetish машинне мастило, в товариша щука на keitech гламур пінк. Спінінг Х1 справився з виважуванням.Потім була ще щука, але менша...

Щука влупила добре і трішки заставила похвилюватись...голий шнур, лінь було після обривання в'язати флюр...обрізала вже в підсаку. Ще було пара-трійка клювань без реалізації.

За пів дня риболовлі результат досить скромний, але від нуля пішли...

Зате білоруси замість традиційних двох разів, пройшли аж чотири, патрулюють...наших прикордонників не бачили, та не дуже і хотілось...Дуже багато несе трави, ряски, гілок...вода здається трішки піднялась.

Грузи 20-30 грамів досить чітко стукали. Рівномірка, посмикування, підкидання - нічого, все на класику: два оберти - пауза.Вода майже 17 градусів на поверхні...дуже тепла для цього часу, повільно стигне...зате певно гриби ще будуть.


Час пролетів швидко.


До наступного разу, Дніпро!

Комментировать

Спасибо, раз за разом, за класический блог. фото - описание. пишите еще, тем более с Черниговской области +5

Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!