Релакс...


Без батонів...

Вночі приморозило до -2 і калюжкі затягнуло тоненькою кірочкою криги, тому їхати рано на плітку не було ніякого змісту.

Виїхали о 8.00 і поблукавши по берегам річки нарешті знайшли декілька місцин не зайнятих стукаючими від холоду зубами і гріючимись біля багать рибалками, що приїхали до 4.00 - зайняти місця. 

Трішки розчистили точки лову випилявши зайві кущі, попили гарячого чаю і десь в 11.30 почали чатування на плітку. 

Риболовля на класичну англійську донку (фідер), справа філософська і не терпить поспіху, хоча наша субкультура риболовлі і тут жорстко втрутилась привнісши такий безглуздий елемент як "дзвіночки-бубєнчикі" і два-три, а у особливо жадібних і п'ять фідерів на одного рибалку...сумно.

 


Але вдалося стати так, що поруч нікого на півсотні метрів, тиша, спокій, шум сосен і медитація на квівертип фідера - ідилія. Хоча грішний також...вішав бубенчикі коли відходив від місця лову, щоб не профукати нечасті клювання - в ніч приморозило і плітка майже не рухалась і клювала вкрай рідко і досить ніжно.

Годував класичною весняною прикормкою по холодній воді - плюмбумом, він же свинець в формі коліс з шипами...Насадкою служили черв'яки каліфорнійські в кількості 2-3 чи скільки влізе на гачок і личинки мух - опариші звичайні з пуфиком ваніль...також скільки влазить на гачок, до півмір не звик...Дистанція лову 15 метрів, на 3 метрах глибини з досить потужною течією. 

Повідок 40- 60 см, волосінь sun line 0.165 мм, гачки різні від маде ін СССР до Select.

Плітка клювала рівномірно погано протягом дня, але іноді, як набігали хмарки, трішки активізовувалась. 

Ловив на один фідер, норму взяв навіть з +, але без батонів, потрібно теплі ночі і тоді піде...Плітка вся гладенька, без "шуршунів", а значить ще йтиме.

Гарно провів час. Сам на точці, на березі річки, ніякого шуму, музики, криків і перекидань фідера від сусідів - просто "очпуiтельно"...


Задоволення отримав, рибку спіймав, всім добра! 

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!