Крига 30+


За ніч сніг прикрив всі шляхи доїзду на водойму, тож їхали по цілині, але Дастер без проблем доставив нас до точки майже під берег водойми. 


Вода піднялась більше метра, вийшла з берегів і замерзла. Захід та вихід на кригу відмінний. Товщина від 25 до 45 см, місцями більше ніж на шнек. 


По погоді: тепло, туман, потім сонце, легкий вітер - комфортно. З обіду куртки вже знімали. 


Зранку віджав у товаришів живців і виставив жерлиці на пупку з перепадом від 5 до 6 метрів. Якщо щука ходить - то там іноді влітають "годзілли"...але ні, не цього разу.


З приблизно за сотню виставлених любителями щуки жерлиць на водоймі за день бачив одну спійману щучку у півкіло...Пробив три точки бокоплавами та вібами по судаку - нуль, жодного клювання. 


Далі прокивав забочку, пупок, береговий звал і вихід з ями окуневими балансирами - нуль, наче в воді риби немає. 


Повернувся до друзів - клює на стоячку плітка і на гру мормишкою окунь. Але рідко і не трофеї.Попили чаю, смачної "літвінії", поговорили про високе... - клювати краще не стало, але настрій значно покращився...


Посвітив товаришу яму Deeperом- трішки білої знайшов, але "не то пальто" - на гірлянду товариш заробив один шкряб, схід і все. Тож знову повернулись до стоячок та плітки. Риба клювала в'яло і вкрай рідко. 


Погода відмінна, настрій суперовий, на водоймі тихо - лише в точках де клював дріб'язок скупчення пінгвінів.

Довго не сиділи по такому кльові - все одно основні точки мовчали, а ловити дріб'язок на довго ентузіазму не вистачило. 


Наступного разу спробуємо, адже лід ще з тиждень протримається - може буде веселіше як біла з судаком зайде чи можливо окунь прокинеться. 


Всім добра!

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!